Блог

Zwebra: допомога дітям з України

Максим Безорудько / 18.04.202248

Майже півтора місяця в Україні триває війна. За цей час рф випустила понад 1200 ракет та продовжує наносити авіаудари, руйнуючи міста мирної європейської держави.

Важко описати весь той біль, який ми відчуваємо, спостерігаючи руйнування власної країни. Тисячі людей залишають домівки та кидають усе своє майно, щоб врятувати своє життя.

Нам шкода кожного українця, який постраждав внаслідок рашистської окупації. Особливо турбує доля дітей, які ще більше за дорослих, безпорадні перед ворожою агресією. Так, з першого дня війни і до сьогодні загинуло 183 дитини. Понад 342 отримали поранення.

Zwebra прагне зробити власний внесок та допомогти там, де ми можемо бути особливо корисними. Саме тому ми запустили благодійну акцію #helpchildren_ua яка вже стала у пригоді сім’ям-переселенцям з маленькими дітьми.

Разом робимо добрі справи, які приведуть нас до перемоги!

 

Чого ми прагнемо

 

Zwebra — це українсько-канадська компанія. Ми не можемо стояти осторонь, поки ворог нищить нашу державу.

Наша мета – допомогти українським сім’ям з дітьми, які потребують негайної підтримки.

Zwebra вже внесла перші 3000$ на запуск цієї кампанії. Нашу ініціативу вже підтримало чимало наших канадських партнерів та клієнтів. Також до нас приєднався український бренд DemiBaby — виробник трикотажного одягу. Він допомагає забезпечити дитячим одягом сім'ї, які цього потребують.

Ви також можете долучитися до цієї благодійної акції та підтримати людей, які перебувають у скрутному становищі. Подробиці у нашому Інстаграмі, у шапці профілю @zwebra.agency.

Всі перераховані гроші йдуть на добрі справи: використовуються для закупівлі їжі, медикаментів, дитячого одягу та підгузок для дітей біженців, які переїхали у більш спокійні регіони України.

Час діяти

З перших днів російського вторгнення ми робили пожертви для роздачі Червоному Хресту та українській армії.

Прийшов час допомагати особисто: співробітники нашого українського офісу вже зібрали команду волонтерів, які організовують всю логістику по доставленню одягу та інших речей сім’ям з дітьми, які евакуювалися з різних міст України. Ми вдячні кожному, хто приєднався та допомагає!

 

В рамках благодійної акції спільними зусиллями:

  1. Збираємо та пакуємо дитячий одяг.
  2. Особисто передаємо ці речі сім'ям-переселенцям з маленькими дітьми, які опинилися у місті Кременчук та навколишніх містах.
  3. У разі потреби, здійснюємо доставку Новою Поштою.

Дитячий одяг — далеко не все, чого потребують українські біженці. Ми зіткнулися з тим, що багато родин не мають змоги купувати засоби гігієни, підгузки для дітей та ліки. Ми плануємо виділити частину коштів на закупівлю цих продуктів та вже забезпечили доставку гуманітарної допомоги, щоб допомогти людям, які змушені будувати своє життя заново.

Наявність того, чим можемо допомогти, змінюється кожного дня, тому наші волонтери особисто зв'язуються з людьми та збирають допомогу, враховуючи потреби кожної окремої сім'ї.

 

Разом до перемоги!

 

У рамках благодійного заходу#helpchildren_ua з початку війни та по сьогодні ми надали допомогу більш ніж 100 сім'ям!

Зокрема, підтримали людей із Маріуполя, яких розмістили у першій школі Кременчука.

Друзі, якщо ви знаєте тих, хто опинився у скрутному становищі та потребують допомоги, — пишіть нам у Дірект @zwebra.agency.

 

Віримо у перемогу України та разом робимо все для того, щоб цей час настав якомога швидше!

Пишаємося бути українцями!

Подпишитесь на рассылку

Остались вопросы?
Мы ответим
Оставьте заявку

и мы свяжемся с Вами в ближайшее время

Оставьте свой номер

и мы свяжемся с Вами в ближайшее время